Profesyonel olarak sunulan Demirtaş halı yıkama hizmetlerinden faydalanmak için hem telefon hem internet aktif olarak kullanabilir. Randevu alan müşteriler Kestel halı yıkama seçeneklerini en uygun fiyat garantisiyle değerlendirebilir. 

Halı Yıkama Hizmetleri 

Çok yönlü olarak sunulan Kestel halı yıkama faaliyetlerinde derinlemesine temizlik ve müşteri memnuniyeti ön planda tutuluyor. İnatçı kirlere sahip halılar dahi üzerinden defalarca geçilerek müşterilerin talepleri yönünde temizleniyor. Demirtaş halı yıkama kapsamında kullanılan kimyasal temizleyiciler tamamen ithaldir. Kokusuz olan temizleyiciler her tip halının temizliğinde kullanılıyor. 

Yerinde Yıkama ve Kurutma Hizmetleri 

Müşteriler Kestel halı yıkama firması ile direkt olarak iletişime geçebilir. Aynı gün içerisinde verilen adreslere gelen personeller halıları alıp merkeze götürüyor. Burada halılar fırçalandıktan sonra teknoloji destekli halı yıkama makinelerine atılmaktadır. Bir kaç saatlik yıkamadan sonra kurutma makineleri ile halılar tamamen kurutuluyor. Askıda bekletilen halıların tamamı daha sonrasında paketlenerek verilen adreslere aynı hafta içerisinde teslim edilmektedir. 

İsteyenler Demirtaş halı yıkama kapsamında sunulan yerinde yıkama hizmetlerinden faydalanabilir. Hem yünlü hem de sentetik halıların temizliği profesyonel kademe ve çok yönlü olarak bu firmalar tarafından sağlanmaktadır. 

Halı Yıkama Fiyatları 

Firmaların yetkilileri ile telefon iletişime geçerek ya da internet üzerinden halı yıkama fiyatları hakkında detaylı bilgiler alınabilir. Söz konusu hizmetlerde dönem dönem yüzde yirmi ile otuz arasında değişen indirim fırsatları da sunuluyor. Kampanyalı hizmetlerden faydalanmak isteyenler randevu almak için Whatsapp hattını da kullanabilir. 

Call Now ButtonŞimdi Ara