Hakkımızda

Sektörünün Öncüsü Demirtaş Halı Yıkama

Halılarınızı ilk aldığımız andan itibaren tüm işlerimizde titiz çalışmalar yürüten Demirtaş halı yıkama sağlık ve hijyen kriterlerini baz alır. ISO 9001 kalite yönetim sistemi ile tüm halı yıkama sürecini kayıt atında tutmaktayız. Hizmetlerimizin her aşamasında halılarınızı güven içinde temizliyoruz.

 Kaliteli Hizmet Süreci

 Hizmet süreci Demirtaş halı yıkama firmamıza gelen çağrılarınız ile başlar. Evinizden teslim alınan halılarınız anti alerjik anti statik bitkisel özlü deterjanlar ile temizlenmektedir. Yıkama sisteminde ise otomatik konveyör sistemine bağlı olan elektronik makineler bulunuyor. EL değmeden yapılan temizlikte her zaman aynı mükemmellik ve kaliteli sonuçlar alınmaktadır. Hızlı ve özenli çalışmalarımızda verilen sürede temizlenen halılar kapıda teslim edilir.

 Ailenizin Markası

 En iyi hizmeti en iyi ekipmanlarla ve en kısa sürede veren Demirtaş halı yıkama en çok müşteri memnuniyeti elde eden firmalar arasında yer almaktadır. Müşterilerimizin sorunlarını anlamaya özen göstermekteyiz. Sorunlarınıza en uygun çözümler sunarak hem eşyalarınızı, hem de aile bütçenizi koruyoruz. Uygun ücretlendirme yapan Yıldırım halı yıkama müşterilerine ekonomik hizmetler vermektedir.

 Tüm Hizmetlerimizde Uygun Yöntemler

 Modern ekipmanlara sahip bir Yıldırım halı yıkama firması olarak yaşanan tüm sorunlarda en ideal destek sağlamaktayız. Kullanılan özel bitkisel ekipmanlar sayesinde eşyalarınızın yıpranmadan hijyenik temizlik elde etmesi sağlıyoruz. Tüm lekelere uygun leke çıkarıcılar kullanan yıldırım halı yıkama firmamız halılarınızı kapınızdan teslim alır. Temizlenmesinin ardından yine kapınız kadar getirir. Hiç yorulmadan kaliteli ve hijyenik bir temizlik elde etmiş olabilirsiniz.

Call Now ButtonŞimdi Ara