MİSYONUMUZ

Demirtaş Halı Yıkama olarak, müşteri ayırt etmeksizin herkese en kaliteli hizmet götürülmektedir. Müşteri memnuniyeti son derece önemli olduğundan, Demirtaş halı yıkama misyonumuz müşteriyi memnun etme üzerine kuruludur. Halı yıkama ile ilgili bütün beklentiler eksiksiz karşılanmakta ve müşterilerimizin halı yıkama konusunda tekrar firmamıza güvenmesi sağlanmaktadır. 

Demirtaş Halı Yıkama Misyonu 

Dünya genelinde halı yıkama sektöründeki teknolojik ilerlemeleri yakından takip eden firmamız, son teknoloji ile halı yıkamayı gerçekleştirmektedir. Yeniliklere imza atmayı hedef saymış olmakla birlikte çevreye zararı olmayan deterjanlar kullanılmaktadır. Gelişime açık ve yenilikçi elemanlarımız ile Demirtaş halı yıkama misyonumuz çağdaş bir hizmet anlayışıdır. Dürüstlük ilkesi ile birlikte üstün  çalışma ahlakı benimsenmektedir.

Kaliteden ödün vermeyen Demirtaş halı yıkama misyonumuz ile birlikte koşulsuz memnuniyet sağlama vizyonuna da sahibizdir. Temizlik ve halı yıkama sektöründe en iyisi olmaya çalışan yetkin kadromuz, her türlü ihtiyaca çözüm üretme konusunda oldukça başarılıdır. Hizmet vermeye başladığımız ilk günden bugüne, müşteri sayımızı her geçen gün çoğaltmaktayızdır. Ekonomik ve güvenilir hizmet, müşterilerimizden tam not almaktadır.

Değerli müşterilerimizin taleplerine ne hızlı şekilde ulaşılmakta olup hijyenik koşularda halı yıkama gerçekleştirilmektedir. Güneş ışığına maruz kalmadan steril ve kapalı ortamda kurutulan halılar, solma ve çekme gibi olumsuzluklar yaşatmamaktadır. Müşterilerden alınan kirli ve lekeli halılar, kirlerinden arındırılmış bir şekilde teslim edilmektedir. Halılar profesyonel ekibimiz tarafından incelenmekte olup en uygun şampuan belirlenmektedir.

 

Call Now ButtonŞimdi Ara